kimpaz-logo
Flag of Turkey

TR

Ana Sayfa GMY Mesajı

GMY Mesajı

Kimpaz olarak 1967 yılında Eminönü’nde ilk ticari faaliyetlerimize başladık ve bugün tam olarak 55 yılı geride bıraktık. O günden bu yana Türk Kimya Sanayisinin en önemli markalarından bir tanesi olmayı başardık. Yönetim Kurulu Başkanımız Şaban Filiz’in öncülüğü ve liderliğinde, hedeflerimizi genişleterek ve büyüterek yolumuzda kararlılıkla ilerliyoruz.

Sektördeki gelişmelerin ve yeniliklerin sürekli takipçisi olarak, edindiğimiz deneyimimüşterilerimize doğrudan aktararak hem Türkiye’deki hem de ihracat pazarlarındaki gelişimimiz anlamlı bir şekilde sürüyor. Yenilikçi kadromuz ile uygun ürün, doğru fiyat ve güvenilir hammadde alternatifleri sunarak sektörümüze öncülük etmekten gurur duyuyoruz.

Yakın zamanda WMS (Warehouse Management System), BPM(Business ProcessManagment), Business Intelligence (Dijital Raporlama, Verilerin Öngörü Oluşturması ve Depolanması) ve Dijital Markalaşma konularına yönelik önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Tüm projeleri uygulanabilir bir şekilde operasyonlarımıza dahil ettik ve verimliliğimizi katma değeri yüksek bir şekilde geliştirdik.

55. Yılımızda marka kimliğimizle birlikte hem logomuzu hem de söylemimizi yeniledik. Yeni logomuz Kimpaz’ın yeni marka kimliğine ve bakış açısına tam olarak hizmet ediyor ve daha dinamik bir görünüm sunuyor.

Üretilmesine aracılık ettiğimiz ürünlerin, yaşamın içerisinde olma ve hayatın her evresine dokunma gücü yüksek. Bu nedenle yaşam olgusunun oluşmasında önemli bir etkiye ve role sahibiz. Tam da bu etkiden hareketle sloganımızı “Yaşamın Kimyası” olarak yeniledik.

Yenilikçi ve sorumlu bir bakış açısıyla hem markamızı daha çok ülkeye ulaştırmayı arzuluyor hem de etki gücü yüksek projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

Kimpaz olarak Cumhuriyetimizin 100. Yılında geçmişin güçlü mirası ve bugünün emeğiyle değer yaratmaya devam ediyoruz, edeceğiz.

Burcu Filiz Güngör
Genel Müdür Yardımcısı