kimpaz-logo
Flag of Turkey

TR

Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Türk ekonomisinin gelişmekte olan kimya sanayine hizmet vermekte olan Kimpaz, 1967 yılında ticari faaliyetlerine başlamış ve kurulduğundan bu yana ithalat, mümessillik, satış, pazarlama ve lojistik faaliyetlerini aralıksız sürdürerek Türk Kimya Sanayinin lider firmalarından olmuştur.

Değişen dünya düzeni, büyüme ve kurumsallaşmanın gerekliliği ile Kimpaz kozmetik, deterjan, ilaç, yapı kimyasalları, ağaç, plastik, kauçuk poliüretan, tarım, deri, boya, gıda, bitkisel yağ, madeni yağ, tekstil, seramik ve cam sanayine verdiği hizmet ve destek ile sektörde önemli bir yer edinmiştir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde müşteri sorunlarına direkt çözüm getiren eğitimli ve deneyimli personeli ile dünyanın önde gelen kimyasal hammadde üreticilerinin mümessillikleri ve distribütörlükleri alınmıştır.

Gelecek yıllarda global pazarlardaki istikrarlı büyümesini sürdürmeyi amaçlayan Kimpaz bugün itibariyle Mısır, Azerbaycan, Rusya, Romanya, Özbekistan, Bulgaristan ve Türkmenistan gibi ülkelere ihracat yapmaktadır. Sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerine aktaran, yenilikçi kadrosu ile uygun ürün, fiyat ve güvenilir hammadde alternatifleri öneren Kimpaz, Türk sanayine destek olmaktan gurur duymaktadır.