kimpaz-logo.png
Flag of Turkey

TR

Ana Sayfa Haberler & Duyurular En Önemli Gündemimiz “Dijital Dönüşüm”

En Önemli Gündemimiz “Dijital Dönüşüm”

en-onemli-gundemimiz-dijital-dönüƒüm

En Önemli Gündemimiz “Dijital Dönüşüm”

Kurulduğu günden bu yana Türk ekonomisine ve kimya sanayisine önemli katkılar sağlayan Kimpaz, 2022 yılındaki iş planları ve stratejik hedefleri doğrultusunda dijital dönüşümü en önemli önceliğine aldı.

1967 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve kurulduğu günden bu yana Türk Kimya Sanayisi’nin en önemli markalarından bir tanesi olan Kimpaz, yeni yatırımları kapsamında dijital dönüşüm ve dijital markalaşma projelerini uygulamaya aldı. Gerçekleştirdiği çalışmalar ile sektöründe öncü adımlar atan Kimpaz, dijital ekosistemi şirketin iş yapma ve süreç yönetme kültürü haline gelmesi için çalışmalarını hızlandırdı.

WMS (Warehouse Management System), BPM (Business ProcessManagment), Business Intelligence (Dijital Raporlama, Verilerin Öngörü Oluşturması ve Depolanması) ve Dijital Markalaşma konularında önemli yatırımları bulunan Kimpaz, 2022 yılında tüm projeleri uygulanabilir şekilde operasyonlarına dahil etmeyi ve verimliliğini arttırmayı hedefliyor. Gerçekleştirilen dijital dönüşüm projelerinin iş süreçlerine etkisi kadar daha az kağıt kullanımı gibi çevresel faktörleri de söz konusu.