kimpaz-logo.png
Flag of Turkey

TR

Ana Sayfa Haberler & Duyurular Kimpaz İçin Dijital Dönüşüm Kritik Bir Evre

Kimpaz İçin Dijital Dönüşüm Kritik Bir Evre

Kimpaz İçin Dijital Dönüşüm Kritik Bir Evre

Kimpaz Genel Müdür Yardımcısı Burcu Filiz Güngör, çalışmalar ile ilgili “Kimpaz’ın kilometre taşlarında dijital dönüşüm çalışmaları önemli ve kritik bir evre. Bu konu tüm iş süreçlerimizi direkt etkilemenin yanında iş ortaklarımızla olan süreçlerimize de katma değeri yüksek katkılar sağlayacak. Şu an Kimpaz’ın tüm çalışanları dijital dönüşüm çalışmalarını benimsemiş durumda. Sadece teknolojileri alıp entegre etmeniz yeterli olmuyor.

Bu çalışmaların başarıya ulaşılabilmesinde şirket çalışanların rolü oldukça büyük. WMS, BPM ve Business Intelligence gibi önemli dijital dönüşüm projelerini hayata geçirmek üzereyiz. Bunun yanında dijital markalaşma çalışmalarına da önemli bir yatırım yapıyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde bu anlamda da sektörümüzde birçok ilk çalışmayı hayata geçireceğiz.

Kimpaz olarak bu yıl kendimizi dijital dönüşümün merkezinde konumlandırıyoruz. Buradaki amacımız sadece şirketimize değil ülkemize ve sektörümüze de bir katkı sağlamak. Dijital dönüşüm hızlı bir gelişim içerisinde. Bu süreçlere adapte olamayan şirketlerin artık başarı elde etmesi de giderek zorlaşıyor” dedi.