kimpaz-logo
Ana Sayfa Blog Hüseyin Sayın ile Kitapseverler Gününde Buluştuk

Hüseyin Sayın ile Kitapseverler Gününde Buluştuk

huseyin-sayin-ile-dunya-kitapseverler-gununde-bulustuk

Hüseyin Sayın ile Kitapseverler Gününde Buluştuk

Kimpaz olarak Dünya Kitapseverler Günü özelinde gerçekleştirdiğimiz şirket aktivitemizde ikinci kitabını yayınlayan Hüseyin Sayın ile bir araya geldik. İkinci kitabı Hayat Senin Kuralları Sen Koy’unhikayesini paylaşan Sayın, bu özel günde yeni kitabını çalışanlarımızın adına imzaladı.

Hüseyin Sayın Kimdir?

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bitiren Hüseyin Sayın, daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine yüksek lisansını tamamladı. Bugüne kadar yönettiği işler 8 Uluslararası, 2 Ulusal ve 3 kurum ödülüne layık görüldü. “İletişim Şah Mat” ve “Hayat Senin Kuralları Sen Koy” üzerine iki kitabı iki kitap kaleme alan Sayın aynı zamanda alanıyla ilgili birçok çalışmaya da katkı sağlamaya devam etmektedir.

Global iş yönetim tecrübesi mevcut ve Türkiye dışında da alanında farklı ülkeleri de yöneten Hüseyin Sayın, şu an üst yönetici konumunda iki şirkette görev almaktadır. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi’nde iletişim üzerine ders vermektedir.

FMCG, otomotiv yan sanayi, kimya ve eğitim alanında birçok farklı şirkete pazarlama ve iletişim üzerine danışmanlık vermeye de devam etmektedir. Profesyonel Tek Yıldız CMAS Su Altı Dalışçıcısı ve Bilardo sporcusu aynı zamanda Hayal Gücü Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini de yürütmektedir.