kimpaz-logo.png
Flag of Turkey

TR

Ana Sayfa Haberler & Duyurular <a href="https://kim-paz.com/kimpazin-yeni-logo-ve-yeni-slogani/" title="Kimpaz’ın Yeni Logo ve Yeni Sloganı">Kimpaz’ın Yeni Logo ve Yeni Sloganı

Kimpaz’ın Yeni Logo ve Yeni Sloganı

Kimpaz-yeni-logo-ve-yeni-sloganì

Kimpaz’ın Yeni Logo ve Yeni Sloganı

Türk kimya sektörünün lider markalarından olan Kimpaz, logosunu minimalist bir tasarımla yeniledi. Yeni logomarkanın yenilikçi duruşu ve enerjisinden ilham alındı. Kimpaz’ın yeni logo tasarımında esinlendiği sözcükler ise “heyecan, güven, uzman, olgunluk ve arkadaş canlısı” şeklinde. Logosunun yanında sloganını da “Yaşamın Kimyası” olarak yenileyen Kimpaz, sahip olduğututkusunu ve hayata temas etme ruhunu sloganına işlemiş durumda.

Kimpaz Genel Müdür Yardımcısı Burcu Filiz Güngör yaptığı açıklamada “Markalar içinlogo, markanın ruhunu yansıtma ve enerjilerini ortaya koyma noktasında kritik bir rol oynuyor. Yeni logomuzKimpaz’ın yeni marka kimliğine ve bakış açısına tam olarak hizmet ediyor ve daha dinamik bir görünüm sunuyor. 55 Yıldır üretilmesine aracılık ettiğimiz ürünlerin yaşamın içerisinde olma ve hayatın her evresine dokunma gücü yüksek. Bu nedenle yaşam olgusunun oluşmasında önemli bir etkiye ve role sahibiz. Tam da bu etkiden hareketle sloganımızı “Yaşamın Kimyası” olarak yeniledik” dedi.